Atatürk Kongre Merkezi

7320 metrekare kapalı alana sahip 3 bloğu 3 katlı ve 2 bloğu tek katlı olmak üzere 5 bloktan oluşmuştur. 1000 kişilik Kocatepe Salonu, 40 kişilik Çiğiltepe Salonu, 50 Kişilik Tınaztepe, Belentepe ve Erkmentepe Salonları bulunmaktadır. Ayrıca merkezimizde sergi salonumuzda mevcuttur. Kongre Merkezinde ayrıca idari ofisler yönetici odaları ayrı girişleri bulunan vip salonları sahne arkası bay bayan soyunma odaları sanatçı dinlenme odaları, depo ve dekor odaları mevcuttur. Kongre Merkezimiz son teknolojik cihazlarla donatılmış olup, her türlü etkinliğin yapımına uygundur.

    Kocatepe Salonu

    Çiğiltepe Salonu

Tınaztepe Salonu

Belentepe Salonu

Erkmentepe Salonu

Prof.Dr. Sabri Bektöre Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde yer alan konferans salonu 15 Mart 2004 tarihinde açılmıştır. Üniversitemize büyük katkıları olan Prof.Dr. Sabri Bektöre’nin adının verildiği konferans salonu 185 kişilik oturma kapasitesine sahiptir.

Erdal Akar Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi’nde yer alan Erdal Akar Konferans Salonu toplam 185 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ses düzeni kurulmuş olan salon, Şubat 2001 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir.

Abdullah Kaptan Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Yerleşkesi Eğitim Fakültesi’nde yer alan Abdullah Kaptan Konferans Salonu toplam 400 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ses düzeni kurulmuş olan salon, Eylül 2005 tarihinden itibaren faaliyet göstermektedir.

İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonu

            Ahmet Karahisari Yerleşkesinde İslami İlimler Fakültesinde yer alan konferans salonu 29 Haziran 2004 tarihinde hizmete girmiştir. Konferans salonu 150 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi

Üniversitemizin kuruluşundan itibaren rektörlük binası olarak kullanılan ve tarihi dokusu korunarak restore edilen ilimiz merkezinde bulunan bina kültür ve Sanat merkezi olarak hizmet vermektedir. Merkeze Afyonkarahisar’a büyük hizmetleri olan merhum milletvekili M. Rıza Çerçel’in adı verilmiş olup, 100 kişilik konferans salonu ve sergi salonu ile hizmet verilmektedir.

Rıza Çerçel Konferans Salonu

Rıza Çerçel Sergi Salonu

İbrahim Küçükkurt Konferans Salonu

Ahmet Necdet Sezer Kampüsünde yer alan konferans salonumuz 270 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir. Salon pek çok etkinliğin yapılabileceği teknik donanıma sahiptir.

Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu

Üniversitemiz Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Mühendislik Fakültesinde yer alan konferans salonu 100 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Turizm Fakültesi Reha KORA Konferans Salonu
 
Üniversitemiz Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Turizm Fakültesinde yer alan konferans salonu 100 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Veteriner Fakültesi Konferans Salonu

Üniversitemiz Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Veteriner Fakültesinde yer alan konferans salonu 180 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Afyon Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Üniversitemiz Ahmet Necdet Sezer Kampüsü Afyon Meslek Yüksekokulu’nda yer alan konferans salonu 86 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Bolvadin Kırkgöz Kampüsü Naime Abdullah Göker Konferans Salonu

Kırkgöz Kampüsü Naime Abdullah Göker konferans salonu 330 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Dinar Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Dinar Meslek Yüksekokulunda bulunan konferans salonu 200 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Emirdağ Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Emirdağ Meslek Yüksekokulunda bulunan konferans salonu 170 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Sandıklı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Sandıklı Meslek Yüksekokulunda bulunan konferans salonu 120 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Sultandağı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Sultandağı Meslek Yüksekokulunda bulunan konferans salonu 150 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

20 Ocak 2023, Cuma 1454 kez görüntülendi