Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) spor oyunları, takım ve bireysel müsabakalarla başladı.

Spor oyunları takım müsabakalarında; voleybol kadın kategorisinde 10, voleybol erkek kategorisinde 10, basketbol erkek kategorisinde 8, futbol müsabakalarında ise 16 takım mücadele edecek.

Müsabakalarda voleybol kadınlar kategorisinde; Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Turizm Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO), Bayat MYO ve Bolvadin MYO takımları mücadele ederken voleybol erkekler kategorisinde; Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Turizm Fakültesi, Afyon MYO, Başmakçı MYO,  Bolvadin MYO ve Sinanpaşa MYO takımları yer alacak.

Basketbol erkekler kategorisinde; Fen Edebiyat Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Afyon MYO ve Bolvadin MYO takımları mücadele edecek.

Futbol müsabakalarında ise Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Turizm Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Afyon MYO, Bolvadin MYO, İscehisar MYO, Sinanpaşa MYO ve Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) takımları mücadele edecek.

Bireysel müsabakalarda da badminton, masa tenisi ve satranç alanlarında mücadeleler yapılacak.

 

Voleybol Erkek 3-4’Lük ve  Final Müsabakaları

Sıra Tarih Saat Takımlar Skor Maç Sayısı Branş Erkek/Bayan Salon İsmi
1 27.05.2024 13:00 Sinanpaşa MYO -Turizm Fakültesi(3-4 Lük) 2-3 9.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
2 15:00 Hukuk Fakültesi – İİBF(Final) 1-3 10.Maç Voleybol Bay Parke Salonu

 

Voleybol Erkek Sinanpaşa MYO -Turizm Fakültesi 3-4’Lük Müsabakası

 

 

Voleybol Erkek Hukuk Fakültesi – İİBF Final Müsabakası

 

Basketbol Erkek 3-4’Lük ve Final Müsabakaları

1 29.05.2024 10:00 Teknoloji Fakültesi-İ.İ.B.F(3-4 Lük) 57-43 7.Maç Basketbol Bay Parke Salonu
2 16:00 Mühendislik Fakültesi-Veteriner Fakültesi(Final) 52-58 8.Maç Basketbol Bay Parke Salonu

 

 

Basketbol Erkek Teknoloji Fakültesi-İ.İ.B.F 3-4’Lük Müsabakası

 

 

Basketbol Erkek Mühendislik Fakültesi-Veteriner Fakültesi Final Müsabakası

 

Futbol Erkek 3-4’Lük ve Final  Müsabakaları

1 30.05.2024 13:00 Mühendislik Fakültesi-Teknoloji Fakültesi(3-4 Lük) 1-3 15.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
2 31.05.2024 15:00 Bolvadin MYO-İİBF (1-2) (Final) 0-3 16.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha

 

Futbol Erkek Mühendislik Fakültesi-Teknoloji Fakültesi 3-4’Lük Müsabakası

 

 

Futbol Erkek Bolvadin MYO-İİBF Final Müsabakası

 

Voleybol Bayan 3-4’Lük ve  Final Müsabakaları 

 

 

1 31.05.2024 14:00 Veteriner Fakültesi-Bayat MYO (3-4 Lük) 3-0 9.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
2 16:00 Güzel Sanatlar Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi (Final) 3-0 10.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu

 

Voleybol Bayan Veteriner Fakültesi-Bayat MYO 3-4’Lük Müsabakası

 

Voleybol Bayan Güzel Sanatlar Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi Final Müsabakası

 

ÜNİVERSİTEMİZ 2023 – 2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
SPOR OYUNLARI FUTBOL-BASKETBOL-VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONUÇLARI
SIRA TARİH SAAT TAKIMLAR SKOR MAÇ
SAYISI
BRANŞ BAY-
BAYAN
SALON
1 2.05.2024 11:00 Bolvadin MYO- Güzel Sanatlar Fakültesi 6-0 1.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
2 13:00 Bolvadin Uyg.Bil.Fakültesi-İlahiyat Fakültesi 1-3 2.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
3 15:00 Eğitim Fakültesi-Hukuk Fakültesi 2-3 3.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
4 14:00 Bolvadin MYO-Teknoloji Fakültesi 0-20 1.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
5 17:00 Bolvadin MYO-Sinanpaşa MYO 0-3 1.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
6 3.05.2024 11:00 Mühendislik Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi 4-3 4.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
7 14:00 Afyon MYO-TÖMER 5-1 5.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
8 16:00 İ.İ.B.F-İscehisar MYO 6-1 6.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
9 14:00 Fen Edebiyat Fakültesi- Mühendislik Fakültesi 0-20 2.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
10 14:00 Hukuk Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi 3-2 2.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
11 16:00 Başmakçı MYO-Teknoloji Fakültesi 3-0 3.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
12 6.05.2024 13:00 İ.İ.B.F-Afyon MYO 3-0 4.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
13 15:00 Bolvadin Uyg.Bil.Fakültesi- Turizm Fakültesi 1-3 5.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
14 7.05.2024 10:00 İ.İ.B.F- Güzel Sanatlar Fakültesi 0-3 1.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
15 17:00 Turizm Fakültesi-Bayat MYO 0-3 2.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
16 8.05.2024 10:00 Fen Edebiyat Fakültesi-Bolvadin MYO 3-0 3.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
17 16:00 Veteriner Fakültesi-Afyon MYO 3-0 4.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
18 9.05.2024 14:00 Veteriner Fakültesi-Sinanpaşa MYO 7-0 7.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
19 16:00 Turizm Fakültesi-Teknoloji Fakültesi 0-4 8.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
20 14:00 Afyon MYO-İ.İ.B.F 0-20 3.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
21 17:00 Bolvadin Uyg.Bil.Fakültesi- Hukuk Fakültesi 1-3 5.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
22 10.05.2024 14:00 Bolvadin MYO – İlahiyat Fakültesi 5-4 9.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
23 16:00 Hukuk Fakültesi-Mühendislik Fakültesi 1-5 10.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
24 14:00 Veteriner Fakültesi-Hukuk Fakültesi 50-43 4.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
25 13.05.2024 13:00 Sinanpaşa MYO – Hukuk Fakültesi 0-3 6.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
26 15:00 Hukuk Fakültesi-Güzel Sanatlar Fakültesi 0-3 6.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
27 13:00 Afyon MYO – İİBF 2-3 11.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
28 16.05.2024 15:00 Veteriner Fakültesi-Teknoloji Fakültesi 2-5 12.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
29 14:00 Teknoloji Fakültesi -Mühendislik Fakültesi 58-59 5.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
30 17.05.2024 14:00 İ.İ.B.F – Veteriner Fakültesi 39-49 6.Maç Basketbol Bay Antrenman Salonu
31 16:00 Başmakçı MYO -İİBF 0-3 7.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
32 14:00 Veteriner Fakültesi-Güzel Sanatlar Fakültesi 2-3 7.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
33 20.05.2024 13:00 Turizm Fakültesi-İİBF 1-3 8.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
34 15:00 Bayat MYO-Fen Edebiyat Fakültesi 0-3 8.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
35 23.05.2024 13:00 Bolvadin MYO-Mühendislik Fakültesi 2-1 13.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
36 15:00  İİBF-Teknoloji Fakültesi 4-1 14.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
37 27.05.2024 13:00 Sinanpaşa MYO -Turizm Fakültesi(3-4 Lük) 2-3 9.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
38 15:00 Hukuk Fakültesi – İİBF(Final) 1-3 10.Maç Voleybol Bay Parke Salonu
39 29.05.2024 10:00 Teknoloji Fakültesi-İ.İ.B.F(3-4 Lük) 57-43 7.Maç Basketbol Bay Parke Salonu
40 16:00 Mühendislik Fakültesi-Veteriner Fakültesi(Final) 52-58 8.Maç Basketbol Bay Parke Salonu
41 30.05.2024 13:00 Mühendislik Fakültesi-Teknoloji Fakültesi(3-4 Lük) 1-3 15.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
42 31.05.2024 15:00 Bolvadin MYO-İİBF (1-2) (Final) 0-3 16.Maç Futbol Bay Suni Çim Saha
43 31.05.2024 14:00 Veteriner Fakültesi-Bayat MYO (3-4 Lük) 3-0 9.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
44 16:00 Güzel Sanatlar Fakültesi-Fen Edebiyat Fakültesi (Final) 3-0 10.Maç Voleybol Bayan Parke Salonu
02 Mayıs 2024, Perşembe 174 kez görüntülendi