2014-2015 Öğetim Yılı Spor Oyunları Müsabaka Sonuçları

BASKETBOL MÜSABAKALARI

BAYANLAR

1- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

2- AFYON MYO

3- İ.İ.B.F

4-FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ERKEKLER

1-MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

2- İ.İ.B.F.

3- VETERİNER FAKÜLTESİ

4- SANDIKLI MYO.

 

VOLEYBOL MÜSABAKALARI

BAYANLAR

1- İ.İ.B.F

2-BAYAT MYO.

3-AFYON MYO.

4-FEN EDEBİYAT FAK.

ERKEKLER

1-AFYON MYO.

2-MÜHENDİSLİK FAK.

3-İ.İ.B.F.

4-BOLVADİN UYG.BİL.

BADMİNTON TURNUVASI SONUÇLARI

BADMİNTON ERKEKLER

1-     FATİH SEVİMLİ  (BESYO)                         

2-     M.ERSİN CUMA (BESYO)

3-     ÖMER BOZ (BESYO)

 

BADMİNTON BAYANLAR

1-     SİNEM ALTUN (BESYO)                          

2-     KÜBRA NUR SEVİLMİŞ (HUKUKFAKÜLTESİ)          

3-     HEDİYE YURÇU (BESYO)  

                     

BADMİNTON MİX

1-      HEDİYE YURÇU (BESYO) & M.ERSİN CUMA (BESYO)

2-      SİNEM ALTUN (BESYO) & TANER DURGUN(HUKUK FAKÜLTESİ)

3-     ELİF BÜŞRA NAS (HUKUK FAKÜLTESİ) & MAHSUN KAPLAN        (HUKUK FAK.)

 

 

SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLARI

1-     FURKAN ÜNAL (AFYON SAĞLIK YÜKSEKOKULU)

2-     USON MAMASALIEV  (TIP FAKÜLTESİ)

3-     EMREHAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ) 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

ERKEKLER

1.      FURKAN ÇİRKİN (BESYO)                                      

2.      MUHAMMET EMİN MERTSÖZ  (BOLVADİNMYO)

3.      MEHMET EMİN BAYSEÇKİN (BESYO)                   

BAYANLAR

1-     ASENA SAYGISIZ (BESYO)                                        

2-     SÜMEYYE ZENGİN (HUKUK FAKÜLTESİ)                               

            3-    BÜŞRA KARADAŞ(HUKUK FAKÜLTESİ )       

ATLETİZM TURNUVASI SONUÇLARI

100 METRE ERKEKLER

1-     ABDULLAH MELİH  (BESYO)                                

2-     ÇAĞLAR GÖK (HUKUK FAKÜLTESİ)

3-     MAHSUN KAPLAN (HUKUK FAKÜLTESİ)

100 METRE BAYANLAR

1-     HAVVA ÖZCAN (BESYO)                                     

2-     MÜZEYYEN ARCA (TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ)

3-     HATİCA ÇETİN (BESYO)                                   

 

400 METRE ERKEKLER

1-     MAHSUN KAPLAN(HUKUK FAKÜLTESİ )       

2-     ŞAKİR YILMAZ AVŞAR( FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ)

         3-     ÇAĞLAR GÖK  (HUKUK FAKÜLTESİ) 

       

TENİS TURNUVASI

BAYANLAR                                      ERKEKLER                                                                                                          

1-DUDU KAYA                              1.FERDİ ÇETİNEL            

2-HAVVA CÜRUP                          2- FURKAN ÇİRKİN

3- FATMA SERAS                         3- VELİ UYSAL

 

KARIŞIK ÇİFTLER

1- DUDU KAYA & ŞANVER SARMAN

2- TUĞBA ERKALAN & VELİ UYSAL

 

ÇİFT ERKEKLER

1-FURKAN ÇİRKİN & OĞUZHAN KÖLE

             2- FERDİ ÇETİNEL & İBRAHİMDEMİR                    

HIZLI ERİŞİM