2015-2016 Spor Oyunları Müsabaka Sonuçları

BASKETBOL MÜSABAKALARI

BAYANLAR

  1. VETERİNERLİK FAKÜLTESİ
  2. AFYON MYO
  3. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  4. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ERKEKLER

  1. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  2. VETERİNERLİK FAKÜLTESİ
  3. AFYON MYO
  4. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

VOLEYBOL MÜSABAKALARI

BAYANLAR

  1. BAYAT MYO
  2. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  3. HUKUK FAKÜLTESİ
  4. BOLVADİN U.B.Y.O

ERKEKLER

  1. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  2. AFYON MYO
  3. BOLVADİN MYO
  4. VETERİNER FAKÜLTESİ

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

ERKEKLER

  1. MEHMET İRGE (FEF)                           
  2. FURKAN BULUT (VETERİNERLİK)
  3. HAKAN BOZKURT (HUKUK)

BAYANLAR

  1. MEDİNE AKCAM (AFYON MYO)                                        
  2. SÜMEYYE ZENGİN (HUKUK)
  3. AYŞEGÜL HORASAN (HUKUK )                      

ATLETİZM TURNUVASI SONUÇLARI

100 METRE ERKEKLER

  1. ŞERİF CENGİZ  (BESYO) 
  2. ABDURAHMAN TAŞER (BESYO)
  3. AZAT DENİZ (BESYO)

100 METRE BAYANLAR

  1. GAMZE AYDOĞMUŞ (BESYO)                                     
  2. MÜKERREME ÇETİN (BESYO)
  3. SERTAP ALTINTAŞ (HUKUK) 

800 METRE ERKEKLER

  1. ŞERİF CENGİZ (BESYO)       
  2. SERDAR NOYAN( BESYO)
  3. MAHSUN KAPLAN  (HUKUK ) 

400 METRE KIZLAR

  1. GAMZE AYDOĞMUŞ (BESYO)   
  2. MÜKERREME ÇETİN (BESYO)
  3. BERNA SANDAL  (HUKUK )    

BADMİNTON TURNUVASI SONUÇLARI

ERKEKLER

  1. EROL CEYLAN  (BESYO)                         
  2. AHMET CAN ORUÇ (BESYO)
  3. TANER DURGUN (HUKUK FAK.)

BAYANLAR

  1. AYCAN KOÇ (BESYO)                          
  2. MERYEM KAYA  (BESYO)          
  3. ELİF BÜŞRA NAS (HUKUK FAK.)  

MİX

  1. EROL CEYLAN (BESYO) & ESRA DAMAR (BESYO)
  2. KÜBRA KAYMAKCI (HUKUK FAK.) & İSMAİL YURDUNSEVEN(BESYO)
  3. MUSTAFA SALTUK (BESYO) & BAHAR BAYRAK(BESYO)

TENİS TURNUVASI SONUÇLARI

ERKEKLER

  1. HÜSEYİN MÜMİN (VETERİNERLİK)
  2. ŞÜKRÜ ÇOLAK (BESYO)

BAYANLAR

  1. BAHAR BAYRAK (BESYO)                                     
  2. HATİCE BAŞOĞUL (BESYO)

                     

        

 

                Yukarıda belirtilen kategorilerde dereceye giren takım ve bireysel sporcuların madalya töreni için 05.05.2016 tarihi saat 10:30’da Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu bahçesinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

HIZLI ERİŞİM